Haládik & Partners, advokátska kancelária

Jozef Haládik

Čo robím a čo ma baví?

V priebehu roka úspešne realizujem okolo šiestich stredne veľkých transakcií pre medzinárodné spoločnosti, ale aj pre českých a slovenských vlastníkov v hodnote okolo 20 mil. EUR. Na tému M&A realizujem ročne niekoľko prednášok pre seminars.cz a economia.cz. Ďalej pripravujem množstvo zmluvnej dokumentácie pre české a slovenské spoločnosti tak, aby mali moji klienti jasno v pravidlách so zákazníkmi a dodávateľmi. Najzaujímavejšia je určite práca na motivačných programoch pre zamestnancov, vrátane nastavovania účinných modelov „corporate governance“ a organizačných štruktúr. V rámci pro bono aktivít sa rád podieľam na iniciatíve Domluvte.se.

V čom ďalej podnikám?

V roku 2011 sme sa rozhodli vytvoriť úspešný vymáhací systém eKolektor, ktorý stojí na princípe „nesúďte sa, dohodnite sa“. V roku 2013 sme rozvinuli oblasť risk managementu s pilotným projektom Etickej linky — "whisteblowing" nástroja pre prevenciu a detekciu neetického a protiprávneho konania, ktorá chráni v práci a podnikaní tých poctivých pred nepoctivými. V roku 2018 sme spustili profesionálny GDPR Helpdesk GDPR Plus , ktorý vďaka integrovanej umelej inteligencii Confluence urýchľuje hľadanie správnej odpovede pre klientov.

Kde som začínal?

Pozrite sa na môj LinkedIn profil.

“Jozef brings great out-of-the box business solutions, where the rest of the market is lost in legal knot.”

Petr Zmátlík, Pražská plynárenská

“Jozef is simply the best lawyer I have worked with during my 15 years experience running businesses in Central Europe.”

Philippe Riboton, HR Partners

“Jozef is an attorney who besides understanding the law, understand business and prepares legal solutions helping the business objectives. He is a tough negotiator and often can take care of some tough business issues.”

Martin Smrz, UPC Česká republika

Ďalší klienti, ktorí Vám radi poskytnú referenciu na moje služby:

Martin Coufal, regionálny riaditeľ Bisnode Group, Jean Michel Condamin, Chief Executive Officer, Zodiac Aerospace, David Klíma, regionálny riaditeľ Motip Dupli Group, Ivan Šimek, regionálny riaditeľ TNS, Vladimír Klučina, Peter Kuba, Oliver Nehring, Vaillant Group, Petr Majerik, riaditeľ, at media, Pavel Petlák, regionálny riaditeľ, Onduline Group.

Jak máte chuť so mnou kúpiť alebo predať firmu, upraviť zmluvnú dokumentáciu alebo organizačnú štruktúru a nastaviť pravidlá „corporate governance“ dajte mi vedieť na +420 603 466 473 alebo jhaladik@haladik.com.

Pre istotu si stiahnite moju vizitku.

Pre formalistov prikladám výpis z Obchodného registra mojich právnych kancelárií v Prahe a Bratislave vo formáte pdf: CZ a SK.